RSS Bonusový pobyt v Piešťanoch Bonusový pobyt v Piešťanoch Bonusový pobyt v Piešťanoch Bonusový pobyt v Piešťanoch Bonusový pobyt v Piešťanoch

Aktuelles Angebot unserer Immobilien-Büro kann auf dem AReality.sk Portal zu finden. Der Dienst Moja Realitka bringt AReality.sk - das größte Angebot an Immobilien in der Slowakei.

Bonusový pobyt v Piešťanoch

 Návrat

 

 

Pobyt pre 2 osoby na 3 dni s polpenziou a wellness v ***hoteli  v srdci kúpeľného mesta Piešťany

 

 

 

 

 

Špecifikácia služby:

 

- počet ubytovaných hostí: 2

- ubytovanie na 2 noci

- polpenzia na   2 dni

- 1x za pobyt: suchá, parná alebo infra sauna (60 min.)
- 1x za pobyt: vírivý kúpeľ v jacuzzi (20 min.)
- parkovanie na stráženom hotelovom parkovisku
- bezplatné Wifi pripojenie na každej izbe

Príďte si oddýchnuť a načerpať nové sily do jedného z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku. 3 dňový relax pre 2 osoby s polpenziou a využitím wellness centra
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 48 dvojlôžkových izbách, prípadne v 2 menších apartmánoch FAMILY alebo 2 apartmánoch SUPERIOR. Izby sú zariadené v rustikálnom štýle, každá disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC, TV, SAT, Wi fi pripojením, telefónom, minibarom a balkónom s posedením.

Stravovanie:
Polpenzia pre hostí je ponúkaná v hotelovej reštaurácii. Raňajky sú zabezpečené formou bufetových stolov od 7,00 do 10,00. Trojchodová večera je hosťom servírovaná v čase od 18,00 do 20,00. Pri rezervácií pobytu je možné vybrať si vegetariánsku stravu, prípadne bezlepkovú a iné.

Wellness centrum Galatea:
Wellness centrum sa nachádza priamo v hoteli a ponúka širokú škálu služieb. V ponuke je suchá, parná a infrasauna, jacuzzi (vírivka), zábaly (rašelinový, kozmetický), solárium, morský kúpeľ, biolampa a rôzne druhy masáže (klasická, medová, reflexná, anticelulitídna, thajská...). Služby wellness centra si je nutné rezervovať na t.č. 0908 411 231 alebo 0915 739 465, prípadne vám ochotne pomôže personál hotela.Voľný čas:
Hotel sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, ktoré je ako stvorené na príjemné prechádzky či už centrom, mestským parkom alebo po kúpeľnom ostrove. Piešťany ponúkajú možnosti na rôzne využitie voľného času. Napr.: bowling, squash, motokáry, rôzne kultúrne a spoločenské podujatia,...Taktiež sa nachádzajú v lokalite, ktorá disponuje mnohými zaujímavosťami a atrakciami. V blízkosti sa nachádza archeologická lokalita Kostolec ( v dedinke Ducové), ZOO farma Nový Zéland (Modrová), zrúcanina hradu Beckov, Čachtice, Tematín, Park miniatúr v Podolí,... a mnoho ďalších.

 

 

 Návrat 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

íDaniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz