RSS My makléri, aký sme? My makléri, aký sme? My makléri, aký sme? My makléri, aký sme? My makléri, aký sme?

Aktuelles Angebot unserer Immobilien-Büro kann auf dem AReality.sk Portal zu finden. Der Dienst Moja Realitka bringt AReality.sk - das größte Angebot an Immobilien in der Slowakei.

My makléri, aký sme?

 

Do vlastných radov

 Návrat na články

Občas sa stane, že aj my realiťáci potrebujeme hľadať aj u konkurenčných či spolupracujúcich kolegov nehnuteľnosť, ktorú potrebujeme pre seba alebo svoje podnikanie. Posledný mesiac som intenzívne hľadala obchodné priestory, takže som oslovovala známe aj menej známe realitné kancelárie či maklérov.

Z tohto môjho osobného prieskumu sme ako realitní makléri vyšli viac ako zle. V dnešnej dobe skôr počujem povzdychy typu ako sa to nedá, akí sú tí klienti, ako sa chovajú, ako neprídu na obhliadku, nedvíhajú telefóny a pod. Pozrime sa na to však aj z druhej strany.


Moja osobná skúsenosť za posledných 15 dní – 50% maklérov zdvihlo telefón prakticky okamžite, 20% maklérov malo odo mňa zmeškaný hovor, na ktorý spätne zavolali  a 30% sa neobťažovalo zavolať spať na zmeškaný hovor. Čo je však oveľa šokujúcejšie je, že na emaily, ktoré som posielala mi neodpovedal ani jeden maklér a do dnešného dňa som nedostala žiadnu spätnú väzbu, napriek korektne zadanej email adrese a jasnej požiadavky, čo potrebujem resp. hľadám.

 

Čo sa týka komunikácie  - väčšina maklérov bola príjemná, vedeli reagovať, stretla som sa však aj s absolútne neprofesionálnym a arogantným prístupom. Horšie to už bolo so spätnou väzbou a termínmi na dohodnutie obhliadok.  Takisto bol problém so získaním dodatočných informácií a doplňujúcich informácií, ktoré som nedostala ani po urgenciách. Bežnou praxou žiaľ je aj nedostatočné množstvo informácií a nepravdivé informácie  v uvádzaných inzerátoch a pod.....

 

Z mojich získaných poznatkov môžem len konštatovať, že úroveň realitných služieb na Slovensku má ešte obrovský potenciál na rozvoj, úroveň a kvalitu poskytovaných služieb.

Myslím si, že drvivá väčšina klientov dnes očakáva komunikáciu a profesionálny prístup, bez doprosovania, opätovného kontaktovania makléra, chce proaktívny prístup, priebežné informácie  (aj keď sa napr. nevieme dovolať majiteľovi), očakáva korektné a najmä overené informácie a makléra, pre ktorého klient je prvoradou záležitosťou.  Verím, že aj po NAPíSANí TOCHTO čLáNKU na mňa nezanevrú všetci kolegovia, ale bude slúžiť najmä ako námet zamiesť si pred vlastným prahom a poskytovať služby na úrovni, ktoré si klienti zaslúžia. 

 Návrat na články

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

íDaniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz