RSS Výkup nehnuteľností Výkup nehnuteľností Výkup nehnuteľností Výkup nehnuteľností Výkup nehnuteľností

Aktuelles Angebot unserer Immobilien-Büro kann auf dem AReality.sk Portal zu finden. Der Dienst Moja Realitka bringt AReality.sk - das größte Angebot an Immobilien in der Slowakei.

Výkup nehnuteľností

 

Na Slovensku ponúka výkup nehnuteľností viacero spoločností. TAK PREČO BVT Real? 

 

 

 

 

 

 

 Táto služba je určená pre ľudí, ktorí majú dlhy alebo inú zložitú 

životnú situáciu a potrebujú peniaze čo najskôr. Veľa krát už na druhý deň.

 

                      

Môžete nám dôverovať

 

Dáme Vám viac peňazí

 

Ponúkame ešte viac

 

Zakladáme si na odporúčaniach od ľudí. Na dobrom mene nám záleží a môžete si byť istý tým, že Vám poskytneme najvýhodnejšie riešenie odkúpenia nehnuteľnosti. Sme diskrétni a máme za sebou už 10 rokov skúseností v realitnom biznise a niekoľko stoviek spokojných klientov. A ochránime Vás pred podvodníkmi.

Možno si to hneď neuvedomíte, ale poplatky za kolky, právne služby, poradenské služby , sťahovanie - to všetko stojí stovky   a stovky EUR. My Vás týchto nákladov dokážeme zbaviť a Vy tak môžete ušetriť až tisíc eur.   

 

Potrebujete sa zorientovať v právnej situácii, neviete ako predať nehnuteľnosť, neviete ako nájsť nové bývanie, ako sa presťahovať, nemá Vás kto odviesť, alebo Vám poradiť ako zohnať prácu? Radi Vás vypočujeme a pomôžeme Vám. V prípade dohody Vám dokonca môžeme ponúknuť aj zárobok.

 

 

 

 


OPLATÍ SA MI VÝKUP NEHNUTEĽNOSTI?

Ak ste sa dostali do situácie, keď potrebujete rýchle zhodnotenie Vašej nehnuteľnosti akýmkoľvek spôsobom, a chcete ušetriť veľa peňazí, OPLATÍ SA Vám obrátiť sa na nás. Odkúpenie nehnuteľnosti zrealizujeme čo najskôr a peniaze môžete mať okamžite a v hotovosti.

 

PREČO JE DOBRÉ JEDNAŤ IHNEĎ:

Čím rýchlejšie zrealizujeme výkup nehnuteľnosti, tým viac peňazí ušetríte. Prečo? Pretože hodnota nehnuteľnosti rastie oveľa pomalšie, ako Vám rastú Vaše záväzky! Postup výkupu nehnuteľnosti s Vami preberieme a odporučíme najlepšie riešenie pre Vás.

Poskytneme Vám rôzne varianty výkupu bytu a vysvetlíme, ktorá z nich je najlepšia vo Vašej situácii.

 

NAŠE ZÁRUKY:

Zakladáme si na férovom jednaní! Chceme, aby obe strany obchodu boli chránené. Zaručujeme, že Vám nebudeme ponúkať nevýhodné dohody a nevyvážené zmluvy. Podpíšeme s Vami zmluvu, ktorú si v kľude prečítate a prekonzultujete s ľuďmi, ktorým dôverujete.

Zadĺžená nehnuteľnosť nebude problém. Peniaze vložíme do notárskej úschovy hneď po podpise zmluvy, a Vy tak máte istotu vyplatenia peňazí. Garantujeme Vám zaplatenie všetkých potrebných administratívnych poplatkov a úkonov.

 

 

PREČO SI VYBRAŤ BVT Real?

Na začiatku sme pomáhali sprostredkovať predaj pár známym, ktorí sa dostali do problémov . Boli spokojní. Oslovovalo nás potom stále viac a viac ľudí, preto sme sa rozhodli dať o sebe vedieť a rozšíriť naše služby o výkup nehnuteľností.. Nie sme charita, ale výsledkom sú spokojní klienti, ktorí nás aj po rokoch pozdravia na ulici. My nezarábame na dezinformáciách. Zrekonštruovaná a oddĺžená nehnuteľnosť sa dá lepšie predať, a preto sa to oplatí aj nám. Sme otvorení a radi Vám všetko vysvetlíme. Pomôžeme Vám aj v ďalšej orientácii do budúcnosti.

 

ČO NÁS KVALIFIKUJE?

Máme skúsenosti v realitnej oblasti, vieme odkúpiť nehnuteľnosť s najvýhodnejšími podmienkami. Spolupracujeme s dobrými právnikmi, ktorí bojujú za Vaše záujmy. Dokážeme pritlačiť na exekútorov, veriteľov a dohodnúť s nimi, ak nie odpustenie časti dlhu, tak minimálne to, že nebudú žiadať zaplatenie toho, čo im nenáleží – napríklad vymyslené pokuty, neoprávnené úroky, alebo dokonca niečo, čo vôbec nepožičali (a to je na Slovensku, žiaľ, bežná prax).

 

ODKUP NEHNUTEĽNOSTI DOŤAHUJEME DO KONCA

Ak je Váš prípad komplikovaný, neodmietneme Vás, naopak, snažíme sa nájsť vyhovujúce riešenie. Bežným problémom je nehnuteľnosť v bezpodielovom spoluvlastníctve manželov. Vyhnite sa vzájomnému obviňovaniu, koho je to chyba a nedoplácajte na toho druhého. Pomôžeme Vám dohodnúť sa tak, aby boli obe strany spokojné, a vysvetlíme všetky podrobnosti odkúpenia nehnuteľnosti.

 

POSTARÁME SA O VÁS AJ PO ODKUPE NEHNUTEĽNOSTI

Nie je nám jedno, aký bude osud našich klientov po odkúpení ich nehnuteľnosti. Ak nemáte kde bývať, poradíme Vám, čo ďalej a navrhneme možné riešenia. Dokážeme Vám ponúknuť výhodné a lacné bývanie, dohodnúť Vám cenovo dostupných a šikovných majstrov na prípadnú úpravu nových priestorov, a ďalšie služby.

Ak Vám zostalo dosť peňazí, môžeme Vám odporučiť seriózneho úverového poradcu, ak nemáte prácu, poradíme Vám, ako si zvýšiť šance na trhu práce.

 

NA BVT Real SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

Nie ste si istý, v akej situácii ste sa ocitli? Potrebujete predať nehnuteľnosť? Každý Vám hovorí niečo iné? My Vám všetko vysvetlíme. Počas celého jednania s nami si môžete byť istý, že na Vás nebudeme tlačíť, ani Vám podsúvať tendenčné ponuky. Dokumenty na preštudovanie Vám dáme v predstihu a každý právny krok spravíme až po tom, keď si budeme istý, že Vy mu rozumiete.

 

Výkup nehnuteľnosti vybavíme za Vás

·         anonymne a diskrétne odkúpime Váš byt

·         ak si želáte, susedia ani rodina nemusia o ničom vedieť

Všetky poplatky za odkup nehnuteľnosti zaplatíme za Vás

·         kolky za zrýchlený prevod 266€ - pre Vás ZADARMO

·         poplatky za overovanie podpisov

·         poplatky za notársku zápisnicu 200€ a viac – pre Vás ZADARMO

·         vypracovanie zmlúv podľa prípadu okolo 500€ - pre Vás ZADARMO

Pomôžeme so zabezpečením ubytovania

·         zabezpečíme Vám takú nehnuteľnosť, ktorú si budete môcť dovoliť kúpiť

·         zabezpečujeme nehnuteľnosti výhodne

·         zabezpečujeme prenájmy výhodne


·         poskytujeme pomoc pri úprave bývania podľa Vašich predstáv

Ponúkame sťahovanie ZDARMA

Exekútori


·         ako postupovať, aby ste nezaplatili viac

Nebankovky

·         ako postupovať, aby Vám nebankovky nezvyšovali pokuty

·         ako zaplatiť len to, čo nevyhnutne musíte

·         ako im nesadnúť na lep

Poskytujeme poradenstvo

·         poradíme Vám vo Vašej situácii

Sprostredkovávame ďalšieho profesionálne poradenstvo

·         férové ceny

·         úverové poradenstvo

·         finančné poradenstvo

·         právne poradenstvo

·         znalci na oceňovanie nehnuteľností

 

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

íDaniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz